Duszpasterze pracujący

w Parafii św. Maksymiliana we Włocławku

L.p. Imię i nazwisko Od Do
Administrator
1 ks. Leszek Tokarski 30.06.1983 05.04.1986
Proboszczowie
1 ks. Leszek Tokarski 05.04.1986 20.08.1998
2 ks. Lesław Politowski 07.09.1998
Wikariusze
1 ks. Piotr Nowak 30.06.1983 30.06.1984
2 ks. Grzegorz Karolak 15.11.1983 30.06.1984
3 ks. Bogusław Adamus 30.06.1984 25.08.1984
4 ks. Marek Piekarski 30.06.1984 10.10.1986
5 ks. Mieczysław Stachowicz 25.08.1984 05.03.1987
6 ks. Marian Błaszczyk 01.07.1985 30.06.1987
7 ks. Jan Ignasiak 10.10.1986 30.06.1987
8 ks. Jan Witkowski 05.03.1987 30.06.1988
9 ks. Ryszard Nowicki 30.06.1987 30.06.1988
10 ks. Grzegorz Ziętarski 30.06.1987 30.06.1989
11 ks. Leszek Rybka 30.06.1988 30.06.1990
12 ks. Marek Ziemkiewicz 30.06.1988 01.07.1991
13 ks. Czesław Król 30.06.1989 30.06.1992
14 ks. Andrzej Sobaszkiewicz 30.06.1990 01.07.1991
15 ks. Krzysztof Czyżak 01.07.1991 30.06.1993
16 ks. Krzysztof Gąsiorowski 01.07.1991 30.06.1992
17 ks. Wiesław Wesołowski 30.06.1992 27.06.1996
18 ks. Lucjan Wiatrowski 30.06.1992 30.06.1993
19 ks. Sławomir Ziarniak 30.06.1993 01.09.1993
20 ks. Jerzy Mętlewicz 30.06.1993 30.06.1994
21 ks. Franciszek Zygadliński 01.09.1993 30.06.1994
22 ks. Włodzimierz Andrzejak 30.06.1994 30.06.1995
23 ks. Roman Ziemiński 30.06.1994 26.06.1998
24 ks. Henryk Kołodziejczyk 30.06.1995 30.06.1997
25 ks. Władysław Kozubek 27.06.1996 26.06.2001
26 ks. Dariusz Maćczak 30.06.1997 26.06.2001
27 ks. Grzegorz Grzybowski 26.06.1998 28.06.1999
28 ks. Sławomir Walczak 28.06.1999 30.06.2005
29 ks. Tomasz Chlebowski 26.06.2001 25.06.2002
30 ks. Piotr Krawczyk 26.06.2001 30.06.2003
31 ks. Konrad Biczysko 25.06.2002 30.06.2004
32 ks. Mariusz Danielewski 30.06.2003 30.06.2009
33 ks. Marcin Idzikowski 30.06.2004 30.06.2005
34 ks. Stanisław Klimaszewski 30.06.2005 30.06.2007
35 ks. Mariusz Staszak 30.06.2005 30.06.2006
36 ks. Krzysztof Kujawa 30.06.2006 30.06.2007
37 ks. Juliusz Mieczyński 30.06.2007 30.06.2012
38 ks. Artur Nowak 30.06.2007 30.06.2012
39 ks. Sławomir Polaszek 30.06.2009 30.06.2010
40 ks. Jacek Makowski 30.06.2010 30.06.2011
41 ks. Krzysztof Maciaszek 30.06.2011 30.06.2012
42 ks. Maciej Naraziński 30.06.2012 12.08.2014
43 ks. Marcin Figiel 30.06.2012  31.08.2015
44 ks. Robert Dynakowski 30.06.2012  obecnie
45 ks. Mariusz Ponikierski 08.09.2014  obecnie
46 ks. Marek Michalski 01.09.2015  20.08.2016
47 ks. Damian Pluskota 20.08.2016  obecnie